Pracovné skupiny

Zloženie 9 pracovných skupín a súvisiace informácie

  • Táto pracovná skupina, ktorej v mene Rady Európskej únie predsedá Anna PASKOVÁ (Ministerstvo životného prostredia Českej republiky), poskytne podklady na prípravu diskusií a návrhov plenárneho zasadnutia konferencie na tému Klimatická zmena a životné prostredie.

    Zoznam 12 členov pracovnej skupiny delegácie EP:

    • Ms Hildegard BENTELE (EPP, DE)
    • Ms Esther DE LANGE (EPP, NL)
    • Mr Herbert DORFMANN (EPP, IT)
    • Ms Eleonora EVI (Greens/EFA, IT)
    • Ms Claudia GAMON (Renew, AT)
    • Ms Laura HUHTASAARI (ID, FI)
    • Ms Eugenia RODRÍGUEZ PALOP (The Left, ES)
    • Mr Andreas SCHIEDER (S&D, AT)
    • Ms Beata SZYDŁO (ECR, PL)
    • Ms Vera TAX (S&D, NL)
    • Mr Nils TORVALDS (Renew, FI)
    • Mr László TRÓCSÁNYI (NI, HU)

  • Táto pracovná skupina, ktorej v mene Európskej komisie predsedá Maroš ŠEFČOVIČ, poskytne podklady na prípravu diskusií a návrhov plenárneho zasadnutia konferencie na tému Zdravie.

    Zoznam 12 členov pracovnej skupiny delegácie EP:

    • Mr Pascal ARIMONT (EPP, BE)
    • Ms Susanna CECCARDI (ID, IT)
    • Ms Nathalie COLIN-OESTERLÉ (EPP, FR)
    • Ms Margarita DE LA PISA CARRIÓN (ECR, ES)
    • Ms Radka MAXOVÁ (S&D, CZ)
    • Mr Alin MITUȚA (Renew, RO)
    • Ms Dolors MONTSERRAT (EPP, ES)
    • Mr Dimitrios PAPADIMOULIS (The Left, GR)
    • Ms Michèle RIVASI (Greens/EFA, FR)
    • Mr Ivan Vilibor SINČIĆ (NI, HR)
    • Ms Patrizia TOIA (S&D, IT)
    • Ms Kathleen VAN BREMPT (S&D, BE)

  • Táto pracovná skupina, ktorej v mene Európskeho parlamentu predsedá Iratxe GARCIA PEREZ (Španielsko, S&D), poskytne podklady na prípravu diskusií a návrhov plenárneho zasadnutia konferencie na tému Silnejšie hospodárstvo, sociálna spravodlivosť a pracovné miesta.

    Zoznam 12 členov pracovnej skupiny delegácie EP:

    • Ms Manon AUBRY (The Left, FR)
    • Ms Nicola BEER (Renew, DE)
    • Ms Gabriele BISCHOFF (S&D, DE)
    • Ms Iratxe GARCÍA PÉREZ (S&D, ES)
    • Mr Roman HAIDER (ID, AT)
    • Mr Michiel HOOGEVEEN (ECR, NL)
    • Ms Roberta METSOLA (EPP, MT)
    • Mr Siegfried MUREȘAN (EPP, RO)
    • Mr Niklas NIENASS (Greens/EFA, DE)
    • Ms Sirpa PIETIKÄINEN (EPP, FI)
    • Ms Monika VANA (Greens/EFA, AT)

  • Táto pracovná skupina, ktorej v mene Rady Európskej únie spolupredsedajú Clément BEAUNE, francúzsky štátny tajomníkom pre európske záležitosti, a Hans DAHLGREN, švédsky minister pre záležitosti EÚ, a Asees Ahuja, zástupca generálneho riaditeľa, švédska vláda, poskytne podklady na prípravu diskusií a návrhov plenárneho zasadnutia konferencie na tému EÚ vo svete.

    Zoznam 12 členov pracovnej skupiny delegácie EP:

    • Mr Fabio Massimo CASTALDO (NI, IT)
    • Mr Włodzimierz CIMOSZEWICZ (S&D, PL)
    • Ms Deirdre CLUNE (EPP, IE)
    • Mr Carlo FIDANZA (ECR, IT)
    • Ms Danuta Maria HÜBNER (EPP, PL)
    • Mr Andrius KUBILIUS (EPP, LT)
    • Mr Ilhan KYUCHYUK (Renew, BG)
    • Ms Hélène LAPORTE (ID, FR)
    • Mr Jaak MADISON (ID, EE)
    • Mr Costas MAVRIDES (S&D, CY)
    • Mr Tonino PICULA (S&D, HR)
    • Ms Viola VON CRAMON-TAUABADEL (Greens/EFA, DE)

  • Táto pracovná skupina, ktorej v mene Európskej komisie predsedá Věra JOUROVÁ poskytne podklady na prípravu diskusií a návrhov plenárneho zasadnutia konferencie na tému Hodnoty a práva, právny štát, bezpečnosť.

    Zoznam 12 členov pracovnej skupiny delegácie EP:

    • Ms Katarina BARLEY (S&D, DE)
    • Mr Vladimír BILČÍK (EPP, SK)
    • Ms Katalin CSEH (Renew, HU)
    • Ms Gwendoline DELBOS-CORFIELD (Greens/EFA, FR)
    • Ms Klára DOBREV (S&D, HU)
    • Mr Daniel FREUND (Greens/EFA, DE)
    • Mr Esteban GONZÁLEZ PONS (EPP, ES)
    • Mr Thierry MARIANI (ID, FR)
    • Ms Maite PAGAZAURTUNDUA RUIZ (Renew, ES)
    • Mr Jacek SARYUSZ-WOLSKI (ECR, PL)
    • Mr Helmut SCHOLZ (The Left, DE)
    • Ms Romana TOMC (EPP, SI)

  • Táto pracovná skupina, ktorej v mene Rady Európskej únie spolupredsedajú Riina SIKKUT (estónsky parlament, S&D) a Elina VALTONEN (fínsky parlament, PPE), poskytne podklady na prípravu diskusií a návrhov plenárneho zasadnutia konferencie na tému Digitálna transformácia.

    Zoznam 12 členov pracovnej skupiny delegácie EP:

    • Ms Dita CHARANZOVÁ (Renew, CZ)
    • Ms Josianne CUTAJAR (S&D, MT)
    • Ms Markéta GREGOROVÁ (Greens/EFA, CZ)
    • Ms Assita KANKO (ECR, BE)
    • Mr Othmar KARAS (EPP, AT)
    • Ms Miapetra KUMPULA-NATRI (S&D, FI)
    • Mr Morten LØKKEGAARD (Renew, DK)
    • Ms Eva MAYDELL (EPP, BG)
    • Mr Alessandro PANZA (ID, IT)
    • Ms Sandra PEREIRA (The Left, PT)
    • Mr Carles PUIGDEMONT I CASAMAJÓ (NI, ES)
    • Mr Radosław SIKORSKI (EPP, PL)

  • Táto pracovná skupina, ktorej v mene Európskeho parlamentu predsedá Manfred WEBER (Nemecko, PPE), poskytne podklady na prípravu diskusií a návrhov plenárneho zasadnutia konferencie na tému Európska demokracia.

    Zoznam 12 členov pracovnej skupiny delegácie EP:

    • Mr Brando BENIFEI (S&D, IT)
    • Ms Mara BIZZOTTO (ID, IT)
    • Mr Damian BOESELAGER (Greens/EFA, DE)
    • Mr Pascal DURAND (Renew, FR)
    • Mr Sandro GOZI (Renew, FR)
    • Mr Zdzisław KRASNODĘBSKI (ECR, PL)
    • Mr Vangelis MEIMARAKIS (EPP, GR)
    • Mr Paulo RANGEL (EPP, PL)
    • Mr Domènec RUIZ DEVESA (S&D, ES)
    • Mr Pedro SILVA PEREIRA (S&D, PT)
    • Mr Sven SIMON (EPP, DE)
    • Mr Manfred WEBER (EPP, DE)

  • Táto pracovná skupina, ktorej v mene delegácie národných parlamentov spolupredsedajú Dimitris KAIRIDIS (grécky parlament, PPE) a Alessandro ALFIERI (taliansky Senát, S&D), poskytne podklady na prípravu diskusií a návrhov plenárneho zasadnutia konferencie na tému Migrácia.

    Zoznam 12 členov pracovnej skupiny delegácie EP:

    • Ms Abir AL-SAHLANI (Renew, SE)
    • Mr Marc ANGEL (S&D, LU)
    • Mr Malik AZMANI (Renew, NL)
    • Mr Pernando BARRENA ARZA (The Left, ES)
    • Mr Gunnar BECK (ID, DE)
    • Mr Angel DZHAMAZKI (ECR, BG)
    • Ms Sunčana GLAVAK (EPP, HR)
    • Mr Jeroen LENAERS (EPP, NL)
    • Mr Philippe OLIVIER (ID, FR)
    • Ms Sara SKYTTEDAL (EPP, SE)
    • Mr Jordi SOLÉ (Greens/EFA, ES)
    • Mr Nils UŠAKOVS (S&D, LV)

  • Táto pracovná skupina, ktorej v mene Európskeho fóra mládeže predsedá Silja MARKKULA, poskytne podklady na prípravu diskusií a návrhov plenárneho zasadnutia konferencie na tému Vzdelávanie, kultúra, mládež a šport.

    Zoznam 12 členov pracovnej skupiny delegácie EP:

    • Mr François ALFONSI (Greens/EFA, FR)
    • Ms Christine ANDERSON (ID, DE)
    • Mr Lefteris CHRISTOFOROU (EPP, CY)
    • Ms Laurence FARRENG (Renew, FR)
    • Ms Kinga GÁL (NI, HU)
    • Ms Alicia HOMS GINEL (S&D, ES)
    • Ms Nora MEBAREK (S&D, FR)
    • Ms Dace MELBĀRDE (ECR, LV)
    • Mr Victor NEGRESCU (S&D, RO)
    • Ms Michaela ŠOJDROVÁ (EPP, CZ)
    • Mr Guy VERHOFSTADT (Renew, BE)
    • Ms Isabel WISELER-LIMA (EPP, LU)