Darbo grupės

9 darbo grupių sudėtis ir susijusi informacija

  • Ši darbo grupė, kuriai Europos Sąjungos Tarybos vardu pirmininkauja Anna PASKOVÁ (Čekijos aplinkos ministerija), prisideda rengiant Konferencijos plenarinės sesijos posėdžių diskusijas ir pasiūlymus tema „Klimato kaita ir aplinka".

    12 EP delegacijos darbo grupės narių sąrašas:

    • Ms Hildegard BENTELE (EPP, DE)
    • Ms Esther DE LANGE (EPP, NL)
    • Mr Herbert DORFMANN (EPP, IT)
    • Ms Eleonora EVI (Greens/EFA, IT)
    • Ms Claudia GAMON (Renew, AT)
    • Ms Laura HUHTASAARI (ID, FI)
    • Ms Eugenia RODRÍGUEZ PALOP (The Left, ES)
    • Mr Andreas SCHIEDER (S&D, AT)
    • Ms Beata SZYDŁO (ECR, PL)
    • Ms Vera TAX (S&D, NL)
    • Mr Nils TORVALDS (Renew, FI)
    • Mr László TRÓCSÁNYI (NI, HU)

  • Ši darbo grupė, kuriai Europos Komisijos vardu pirmininkauja Maroš ŠEFČOVIČ, prisideda rengiant Konferencijos plenarinės sesijos posėdžių diskusijas ir pasiūlymus tema „Sveikata".

    12 EP delegacijos darbo grupės narių sąrašas:

    • Mr Pascal ARIMONT (EPP, BE)
    • Ms Susanna CECCARDI (ID, IT)
    • Ms Nathalie COLIN-OESTERLÉ (EPP, FR)
    • Ms Margarita DE LA PISA CARRIÓN (ECR, ES)
    • Ms Radka MAXOVÁ (S&D, CZ)
    • Mr Alin MITUȚA (Renew, RO)
    • Ms Dolors MONTSERRAT (EPP, ES)
    • Mr Dimitrios PAPADIMOULIS (The Left, GR)
    • Ms Michèle RIVASI (Greens/EFA, FR)
    • Mr Ivan Vilibor SINČIĆ (NI, HR)
    • Ms Patrizia TOIA (S&D, IT)
    • Ms Kathleen VAN BREMPT (S&D, BE)

  • Ši darbo grupė, kuriai Europos Parlamento vardu pirmininkauja Iratxe GARCIA PEREZ (Ispanija, S&D), prisideda rengiant Konferencijos plenarinės sesijos posėdžių diskusijas ir pasiūlymus tema „Tvirtesnė ekonomika, didesnis socialinis teisingumas ir aktyvesnis darbo vietų kūrimas".

    12 EP delegacijos darbo grupės narių sąrašas:

    • Ms Manon AUBRY (The Left, FR)
    • Ms Nicola BEER (Renew, DE)
    • Ms Gabriele BISCHOFF (S&D, DE)
    • Ms Iratxe GARCÍA PÉREZ (S&D, ES)
    • Mr Roman HAIDER (ID, AT)
    • Mr Michiel HOOGEVEEN (ECR, NL)
    • Ms Roberta METSOLA (EPP, MT)
    • Mr Siegfried MUREȘAN (EPP, RO)
    • Mr Niklas NIENASS (Greens/EFA, DE)
    • Ms Sirpa PIETIKÄINEN (EPP, FI)
    • Ms Monika VANA (Greens/EFA, AT)

  • Ši darbo grupė, kuriai Europos Sąjungos Tarybos vardu kaip pirmasis pirmininkas pirmininkauja Clément BEAUNE (Prancūzijos valstybės sekretorius, atsakingas už Europos reikalus) ir kaip antrasis pirmininkas - Švedijos ES reikalų ministras Hans DAHLGREN Europos Sąjungos Tarybos vardu ir Asees Ahuja (Švedijos vyriausybės generalinio direktoriaus pavaduotojas), prisideda rengiant Konferencijos plenarinės sesijos posėdžių diskusijas ir pasiūlymus tema „ES pasaulyje".

    12 EP delegacijos darbo grupės narių sąrašas:

    • Mr Fabio Massimo CASTALDO (NI, IT)
    • Mr Włodzimierz CIMOSZEWICZ (S&D, PL)
    • Ms Deirdre CLUNE (EPP, IE)
    • Mr Carlo FIDANZA (ECR, IT)
    • Ms Danuta Maria HÜBNER (EPP, PL)
    • Mr Andrius KUBILIUS (EPP, LT)
    • Mr Ilhan KYUCHYUK (Renew, BG)
    • Ms Hélène LAPORTE (ID, FR)
    • Mr Jaak MADISON (ID, EE)
    • Mr Costas MAVRIDES (S&D, CY)
    • Mr Tonino PICULA (S&D, HR)
    • Ms Viola VON CRAMON-TAUABADEL (Greens/EFA, DE)

  • Ši darbo grupė, kuriai Europos Komisijos vardu pirmininkauja Věra JOUROVÁ, prisideda rengiant Konferencijos plenarinės sesijos posėdžių diskusijas ir pasiūlymus tema „Vertybės ir teisės, teisinė valstybė, saugumas".

    12 EP delegacijos darbo grupės narių sąrašas:

    • Ms Katarina BARLEY (S&D, DE)
    • Mr Vladimír BILČÍK (EPP, SK)
    • Ms Katalin CSEH (Renew, HU)
    • Ms Gwendoline DELBOS-CORFIELD (Greens/EFA, FR)
    • Ms Klára DOBREV (S&D, HU)
    • Mr Daniel FREUND (Greens/EFA, DE)
    • Mr Esteban GONZÁLEZ PONS (EPP, ES)
    • Mr Thierry MARIANI (ID, FR)
    • Ms Maite PAGAZAURTUNDUA RUIZ (Renew, ES)
    • Mr Jacek SARYUSZ-WOLSKI (ECR, PL)
    • Mr Helmut SCHOLZ (The Left, DE)
    • Ms Romana TOMC (EPP, SI)

  • Ši darbo grupė, kuriai Nacionalinių parlamentų delegacijos vardu kaip pirmoji pirmininkė pirmininkauja Riina SIKKUT (Estijos Rygikogas, S&D) ir kaip antroji pirmininkė - Elina VALTONEN (Suomijos Eduskunta, PPE), prisideda rengiant Konferencijos plenarinės sesijos posėdžių diskusijas ir pasiūlymus tema „Skaitmeninė transformacija".

    12 EP delegacijos darbo grupės narių sąrašas:

    • Ms Dita CHARANZOVÁ (Renew, CZ)
    • Ms Josianne CUTAJAR (S&D, MT)
    • Ms Markéta GREGOROVÁ (Greens/EFA, CZ)
    • Ms Assita KANKO (ECR, BE)
    • Mr Othmar KARAS (EPP, AT)
    • Ms Miapetra KUMPULA-NATRI (S&D, FI)
    • Mr Morten LØKKEGAARD (Renew, DK)
    • Ms Eva MAYDELL (EPP, BG)
    • Mr Alessandro PANZA (ID, IT)
    • Ms Sandra PEREIRA (The Left, PT)
    • Mr Carles PUIGDEMONT I CASAMAJÓ (NI, ES)
    • Mr Radosław SIKORSKI (EPP, PL)

  • Ši darbo grupė, kuriai Europos Parlamento vardu pirmininkauja Manfred WEBER (Vokietija, PPE), prisideda rengiant Konferencijos plenarinės sesijos posėdžių diskusijas ir pasiūlymus tema „Europos demokratija".

    12 EP delegacijos darbo grupės narių sąrašas:

    • Mr Brando BENIFEI (S&D, IT)
    • Ms Mara BIZZOTTO (ID, IT)
    • Mr Damian BOESELAGER (Greens/EFA, DE)
    • Mr Pascal DURAND (Renew, FR)
    • Mr Sandro GOZI (Renew, FR)
    • Mr Zdzisław KRASNODĘBSKI (ECR, PL)
    • Mr Vangelis MEIMARAKIS (EPP, GR)
    • Mr Paulo RANGEL (EPP, PL)
    • Mr Domènec RUIZ DEVESA (S&D, ES)
    • Mr Pedro SILVA PEREIRA (S&D, PT)
    • Mr Sven SIMON (EPP, DE)
    • Mr Manfred WEBER (EPP, DE)

  • Ši darbo grupė, kuriai Nacionalinių parlamentų delegacijos vardu kaip pirmasis pirmininkas pirmininkauja Dimitris KAIRIDIS (Graikijos Parlamentas, PPE) ir kaip antrasis pirmininkas - Alessandro ALFIERI (Italijos Respublikos Senatas, S&D), prisideda rengiant Konferencijos plenarinės sesijos posėdžių diskusijas ir pasiūlymus tema „Migracija".

    12 EP delegacijos darbo grupės narių sąrašas:

    • Ms Abir AL-SAHLANI (Renew, SE)
    • Mr Marc ANGEL (S&D, LU)
    • Mr Malik AZMANI (Renew, NL)
    • Mr Pernando BARRENA ARZA (The Left, ES)
    • Mr Gunnar BECK (ID, DE)
    • Mr Angel DZHAMAZKI (ECR, BG)
    • Ms Sunčana GLAVAK (EPP, HR)
    • Mr Jeroen LENAERS (EPP, NL)
    • Mr Philippe OLIVIER (ID, FR)
    • Ms Sara SKYTTEDAL (EPP, SE)
    • Mr Jordi SOLÉ (Greens/EFA, ES)
    • Mr Nils UŠAKOVS (S&D, LV)

  • Ši darbo grupė, kuriai Europos jaunimo forumo vardu pirmininkauja Silja MARKKULA, prisideda rengiant Konferencijos plenarinės sesijos posėdžių diskusijas ir pasiūlymus tema „Švietimas, kultūra, jaunimas ir sportas".

    12 EP delegacijos darbo grupės narių sąrašas:

    • Mr François ALFONSI (Greens/EFA, FR)
    • Ms Christine ANDERSON (ID, DE)
    • Mr Lefteris CHRISTOFOROU (EPP, CY)
    • Ms Laurence FARRENG (Renew, FR)
    • Ms Kinga GÁL (NI, HU)
    • Ms Alicia HOMS GINEL (S&D, ES)
    • Ms Nora MEBAREK (S&D, FR)
    • Ms Dace MELBĀRDE (ECR, LV)
    • Mr Victor NEGRESCU (S&D, RO)
    • Ms Michaela ŠOJDROVÁ (EPP, CZ)
    • Mr Guy VERHOFSTADT (Renew, BE)
    • Ms Isabel WISELER-LIMA (EPP, LU)