Töörühmad

Üheksa töörühma koosseis ja teave iga töörühma kohta

  • Töörühm, mida juhib Anna PASKOVÁ (Tšehhi keskkonnaministeerium) Euroopa Liidu Nõukogu nimel, aitab ette valmistada konverentsi täiskogu arutelusid ja ettepanekuid teemal „Kliimamuutused ja keskkond".

    Töörühma 12 liiget, kes esindavad Euroopa Parlamendi delegatsiooni:

    • Ms Hildegard BENTELE (EPP, DE)
    • Ms Esther DE LANGE (EPP, NL)
    • Mr Herbert DORFMANN (EPP, IT)
    • Ms Eleonora EVI (Greens/EFA, IT)
    • Ms Claudia GAMON (Renew, AT)
    • Ms Laura HUHTASAARI (ID, FI)
    • Ms Eugenia RODRÍGUEZ PALOP (The Left, ES)
    • Mr Andreas SCHIEDER (S&D, AT)
    • Ms Beata SZYDŁO (ECR, PL)
    • Ms Vera TAX (S&D, NL)
    • Mr Nils TORVALDS (Renew, FI)
    • Mr László TRÓCSÁNYI (NI, HU)

  • Töörühm, mida juhib Maroš ŠEFČOVIČ Euroopa Komisjoni nimel, aitab ette valmistada konverentsi täiskogu arutelusid ja ettepanekuid teemal „Tervis".

    Töörühma 12 liiget, kes esindavad Euroopa Parlamendi delegatsiooni:

    • Mr Pascal ARIMONT (EPP, BE)
    • Ms Susanna CECCARDI (ID, IT)
    • Ms Nathalie COLIN-OESTERLÉ (EPP, FR)
    • Ms Margarita DE LA PISA CARRIÓN (ECR, ES)
    • Ms Radka MAXOVÁ (S&D, CZ)
    • Mr Alin MITUȚA (Renew, RO)
    • Ms Dolors MONTSERRAT (EPP, ES)
    • Mr Dimitrios PAPADIMOULIS (The Left, GR)
    • Ms Michèle RIVASI (Greens/EFA, FR)
    • Mr Ivan Vilibor SINČIĆ (NI, HR)
    • Ms Patrizia TOIA (S&D, IT)
    • Ms Kathleen VAN BREMPT (S&D, BE)

  • Töörühm, mida juhib Iratxe GARCÍA PÉREZ (Hispaania, S&D) Euroopa Parlamendi nimel, aitab ette valmistada konverentsi täiskogu arutelusid ja ettepanekuid teemal „Tugevam majandus, sotsiaalne õiglus ja töökohad".

    Töörühma 12 liiget, kes esindavad Euroopa Parlamendi delegatsiooni:

    • Ms Manon AUBRY (The Left, FR)
    • Ms Nicola BEER (Renew, DE)
    • Ms Gabriele BISCHOFF (S&D, DE)
    • Ms Iratxe GARCÍA PÉREZ (S&D, ES)
    • Mr Roman HAIDER (ID, AT)
    • Mr Michiel HOOGEVEEN (ECR, NL)
    • Ms Roberta METSOLA (EPP, MT)
    • Mr Siegfried MUREȘAN (EPP, RO)
    • Mr Niklas NIENASS (Greens/EFA, DE)
    • Ms Sirpa PIETIKÄINEN (EPP, FI)
    • Ms Monika VANA (Greens/EFA, AT)

  • Töörühm, mida juhib kõigepealt Clément BEAUNE (Prantsusmaa Euroopa asjade riigisekretär) ja seejärel Hans DAHLGREN (Rootsi ELi asjade minister) ja Asees Ahuja (peadirektori asetäitja, Rootsi valitsus) Euroopa Liidu Nõukogu nimel, aitab ette valmistada konverentsi täiskogu arutelusid ja ettepanekuid teemal „EL maailmas".

    Töörühma 12 liiget, kes esindavad Euroopa Parlamendi delegatsiooni:

    • Mr Fabio Massimo CASTALDO (NI, IT)
    • Mr Włodzimierz CIMOSZEWICZ (S&D, PL)
    • Ms Deirdre CLUNE (EPP, IE)
    • Mr Carlo FIDANZA (ECR, IT)
    • Ms Danuta Maria HÜBNER (EPP, PL)
    • Mr Andrius KUBILIUS (EPP, LT)
    • Mr Ilhan KYUCHYUK (Renew, BG)
    • Ms Hélène LAPORTE (ID, FR)
    • Mr Jaak MADISON (ID, EE)
    • Mr Costas MAVRIDES (S&D, CY)
    • Mr Tonino PICULA (S&D, HR)
    • Ms Viola VON CRAMON-TAUABADEL (Greens/EFA, DE)

  • Töörühm, mida juhib Věra JOUROVÁ Euroopa Komisjoni nimel, aitab ette valmistada konverentsi täiskogu arutelusid ja ettepanekuid teemal „Väärtused ja õigused, õigusriik, julgeolek ja turvalisus".

    Töörühma 12 liiget, kes esindavad Euroopa Parlamendi delegatsiooni:

    • Ms Katarina BARLEY (S&D, DE)
    • Mr Vladimír BILČÍK (EPP, SK)
    • Ms Katalin CSEH (Renew, HU)
    • Ms Gwendoline DELBOS-CORFIELD (Greens/EFA, FR)
    • Ms Klára DOBREV (S&D, HU)
    • Mr Daniel FREUND (Greens/EFA, DE)
    • Mr Esteban GONZÁLEZ PONS (EPP, ES)
    • Mr Thierry MARIANI (ID, FR)
    • Ms Maite PAGAZAURTUNDUA RUIZ (Renew, ES)
    • Mr Jacek SARYUSZ-WOLSKI (ECR, PL)
    • Mr Helmut SCHOLZ (The Left, DE)
    • Ms Romana TOMC (EPP, SI)

  • Töörühm, mida juhib kõigepealt Riina SIKKUT (Eesti Riigikogu, S&D) ja seejärel Elina VALTONEN (Soome Eduskunta, PPE) liikmesriikide parlamentide delegatsiooni nimel, aitab ette valmistada konverentsi täiskogu arutelusid ja ettepanekuid teemal „Digiüleminek".

    Töörühma 12 liiget, kes esindavad Euroopa Parlamendi delegatsiooni:

    • Ms Dita CHARANZOVÁ (Renew, CZ)
    • Ms Josianne CUTAJAR (S&D, MT)
    • Ms Markéta GREGOROVÁ (Greens/EFA, CZ)
    • Ms Assita KANKO (ECR, BE)
    • Mr Othmar KARAS (EPP, AT)
    • Ms Miapetra KUMPULA-NATRI (S&D, FI)
    • Mr Morten LØKKEGAARD (Renew, DK)
    • Ms Eva MAYDELL (EPP, BG)
    • Mr Alessandro PANZA (ID, IT)
    • Ms Sandra PEREIRA (The Left, PT)
    • Mr Carles PUIGDEMONT I CASAMAJÓ (NI, ES)
    • Mr Radosław SIKORSKI (EPP, PL)

  • Töörühm, mida juhib Manfred WEBER (Saksamaa, PPE) Euroopa Parlamendi nimel, aitab ette valmistada konverentsi täiskogu arutelusid ja ettepanekuid teemal „Euroopa demokraatia".

    Töörühma 12 liiget, kes esindavad Euroopa Parlamendi delegatsiooni:

    • Mr Brando BENIFEI (S&D, IT)
    • Ms Mara BIZZOTTO (ID, IT)
    • Mr Damian BOESELAGER (Greens/EFA, DE)
    • Mr Pascal DURAND (Renew, FR)
    • Mr Sandro GOZI (Renew, FR)
    • Mr Zdzisław KRASNODĘBSKI (ECR, PL)
    • Mr Vangelis MEIMARAKIS (EPP, GR)
    • Mr Paulo RANGEL (EPP, PL)
    • Mr Domènec RUIZ DEVESA (S&D, ES)
    • Mr Pedro SILVA PEREIRA (S&D, PT)
    • Mr Sven SIMON (EPP, DE)
    • Mr Manfred WEBER (EPP, DE)

  • Töörühm, mida juhib kõigepealt Dimitris KAIRIDIS (Kreeka parlament, PPE) ja seejärel Alessandro ALFIERI (Itaalia Senat, S&D) liikmesriikide parlamentide delegatsiooni nimel, aitab ette valmistada konverentsi täiskogu arutelusid ja ettepanekuid teemal „Ränne".

    Töörühma 12 liiget, kes esindavad Euroopa Parlamendi delegatsiooni:

    • Ms Abir AL-SAHLANI (Renew, SE)
    • Mr Marc ANGEL (S&D, LU)
    • Mr Malik AZMANI (Renew, NL)
    • Mr Pernando BARRENA ARZA (The Left, ES)
    • Mr Gunnar BECK (ID, DE)
    • Mr Angel DZHAMAZKI (ECR, BG)
    • Ms Sunčana GLAVAK (EPP, HR)
    • Mr Jeroen LENAERS (EPP, NL)
    • Mr Philippe OLIVIER (ID, FR)
    • Ms Sara SKYTTEDAL (EPP, SE)
    • Mr Jordi SOLÉ (Greens/EFA, ES)
    • Mr Nils UŠAKOVS (S&D, LV)

  • Töörühm, mida juhib Silja MARKKULA Euroopa Noortefoorumi nimel, aitab ette valmistada konverentsi täiskogu arutelusid ja ettepanekuid teemal „Haridus, kultuur, noored ja sport".

    Töörühma 12 liiget, kes esindavad Euroopa Parlamendi delegatsiooni:

    • Mr François ALFONSI (Greens/EFA, FR)
    • Ms Christine ANDERSON (ID, DE)
    • Mr Lefteris CHRISTOFOROU (EPP, CY)
    • Ms Laurence FARRENG (Renew, FR)
    • Ms Kinga GÁL (NI, HU)
    • Ms Alicia HOMS GINEL (S&D, ES)
    • Ms Nora MEBAREK (S&D, FR)
    • Ms Dace MELBĀRDE (ECR, LV)
    • Mr Victor NEGRESCU (S&D, RO)
    • Ms Michaela ŠOJDROVÁ (EPP, CZ)
    • Mr Guy VERHOFSTADT (Renew, BE)
    • Ms Isabel WISELER-LIMA (EPP, LU)